Lakas parketui Neokron M

10.5035.00

Vieno komponento lakas akrilo poliretaninės dispersijos pagrindu, skirtas parketo ir medinių grindų lakavimui

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

Vieno komponento vandeniu skiedžiamas akrilo-poliuretaninės dispersijos parketinis lakas. Skirtas lakuoti parketinėms grindims tiek gyvenamose, tiek intensyviai eksploatuojamose visuomeninėse patalpose. Sukuria dėvėjimuisi atsparią dangą. (Netinka lakuoti parketui iš kai kurių rūšių buko, o taip pat „deimantinės pušies“).

NEOKRON – blizgantis; NEOKRON М – pusiau matinis.

PANAUDOJIMAS:

Prieš naudojant laką reikia rūpestingai išmaišyti. Lakuojamas paviršius turi būti švarus, sausas, nuvalytos šlifavimo dulkės. Oro ir lakuojamo paviršiaus temperatūra turi būti ne žemesnė už +100С. Santykinė oro drėgmė – ne didesnė už 80%. Lakuojant reikia vengti tiesioginių saulės spindulių ir skersvėjų.

GRUNTAVIMAS:

Prieš lakuojant laku NEOKRON rekomenduojama parketą nugruntuoti gruntiniu laku NEOKRON SEALER. Gruntavimui galima naudoti patį laką NEOKRON. Teptuku arba voleliu gruntuojama 1 sluoksniu, o naudojant specialų nerūdijančio plieno lakavimo kastuvėlį-mentelę – 2÷3 sluoksniais. Po gruntavimo būtina atlikti tarpinį šlifavimą. Džiovinimo trukmė prieš šlifuojant sudaro ne mažiau kaip 6 val. Jei gruntuota specialiu plieniniu lakavimo kastuvėliu-mentele, šlifuoti, kaip taisyklė, nereikia. LAKAVIMAS DENGIAMUOJU SLUOKSNIU. Laku NEOKRON 2-3 sluoksniais (neskaitant gruntinio sluoksnio) dengiama teptuku arba voleliu. Lakuoti reikia tolygiais sluoksniais, išvengiant lokalinių lako sankaupų.

 

 

Sąnaudos:  apie 8-10m2/l, lakuojant vienu sluoksniu.

Džiūvimo laikas:  apie 4 val.

Papildoma informacija

Talpa

0.9 l, 2.7 l

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Lakas parketui Neokron M”