REMMERS COMPACT LASUR PU lazūra
REMMERS DSL-55 LASUR PU lazūra
22.0049.00 Pasirinkti savybes

REMMERS DSL-55 LASUR PU lazūra

22.0049.00

Remontinis lakas langams ir durims

Naudojama viduje ir išorėje visoms masyvioms ir nemasyvioms medienos dalims, tokioms kaip langai, durys, medienos profiliai ir pan. Tai spygliuočių ir lapuočių medienos tarpinis sluoksnis ir viršutinė danga.

Išvalyti

Aprašymas

REMMERS COMPACT LASUR PU lazūra naudojama viduje ir išorėje visoms masyvioms ir nemasyvioms medienos dalims, tokioms kaip langai, durys, medienos profiliai ir pan. Tai spygliuočių ir lapuočių medienos tarpinis sluoksnis ir viršutinė danga.

Savybės:  Compact-Lasur PU yra gerai pasiskirstanti, elastinga, praleidžianti vandens garus dispersinė lazūra. Paviršius tampa atsparus UV spinduliams ir kitiems klimato
sąlygų poveikiams, negeltonuoja.
Sąnaudos: apie 10m2/l REMMERS COMPACT LASUR PU lazūra
Džiūvimo laikas:  Apie 4 val., esant 20 C temperatūrai ir 65 % santykinei oro drėgmei. Žemesnėje temperatūroje ir esant didesnei oro drėgmei džiūvimo laikas pailgėja.

 

Mūsų svetainėje taip pat rasite ir kitų lazūrų, dažų skirtų medienai. Jie  giliai įsiskverbiantys į medienos struktūrą, sudarantys elastingą, netrūkinėjančią, neskilinėjančią, su padidinta apsauga nuo UV spindulių dangą. Apsaugo medinius fasadus, medines tvoras, medines lauko dailylentes nuo medieną veikiančių UV spindulių, žalingo atmosferos poveikio, pelėsio, mėlynijimo, kenkėjų, vabzdžių. Dažai vandens pagrindu pasižymi greitu džiūvimu: per dieną galima padengti 2 sluoksniais. Suteikia mediniams paviršiams gražią estetinę išvaizdą, išryškina medienos grožį, suteikia 5-6 metų apsaugą Daugiau.

Papildoma informacija

Talpa

0.75 l, 0.8 l, 2.5 l

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “REMMERS DSL-55 LASUR PU lazūra”