PINOTEX WOOD PRIMER medienos gruntas – impregnantas

7.5059.00

Medienos gruntas-impregnantas vandens pagrindu

 

Sudėtyje yra fungicidų, giliai įsigeria į medieną, užtikrina gerą paviršiaus sukibimą su apdailos medžiagų sluoksniais, saugo medieną nuo grybinių ydų ir kenkėjų, gerai sukimba su švaria mediena. Būtina naudoti prieš dažymą!

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,

PINOTEX WOOD PRIMER medienos gruntas – impregnantas

Skirtas visų medienos rūšių gruntavimui prieš padengiant dažyvėmis, lakais bei dažais. Giliai prasiskverbia į medieną ir sudaro paviršių, tinkamą visų rūšių vait-spirito bei vandens pagrindo dažų, lakų bei dažyvių padengimui.
Paskirtis : Naujiems ir iki grynos medienos nuvalytiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, durims, langams, grindims, tvoroms, nuosvyrų lentoms ir kt. Gruntas skirtas paviršiui gruntuoti prieš dažant ar apdorojant medienos apsaugos priemonėmis. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių paviršių nuo pelijimo, pamėynavimo ir puvimo. Įsigeriant į paviršių skiedikliui, kartu su juo į gilesnius medienos sluoksnius patenka ir veikliosios medžiagos.
PINOTEX WOOD PRIMER medienos gruntas – impregnantas tinka ir pjautinei, ir obliuotai medienai gruntuoti. Netinka grybinių ydų ir kenkėjų pažeistai medienai.
Dengimas : Prieš dengiant apdailos sluoksnį reikia palaukti, kol gruntinis sluoksnis bus pakankamai išdžiuvęs. Padenkite paviršių 1–2 tinkamos “Pinotex“ medienos apsaugos priemonės sluoksniais arba 1-2 kartus nudažykite.
Dengiamumas: (1 sluoksnis) – pjautinė mediena 4-8 m2/l, obliuota mediena 6-10 m2/l

Papildoma informacija

Talpa

1 l, 10 l, 3 l

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PINOTEX WOOD PRIMER medienos gruntas – impregnantas”