PINOTEX BASE medienos gruntas
PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas
9.0030.00 Pasirinkti savybes

PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas

9.0030.00

PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas

Sudėtyje yra fungicidų, giliai įsigeria į medieną, užtikrina gerą paviršiaus sukibimą su apdailos medžiagų sluoksniais, saugo medieną nuo grybinių ydų ir kenkėjų, gerai sukimba su švaria mediena. Būtina naudoti prieš dažymą!

Išvalyti

PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas skirtas visu medienos rūšių gruntavimui prieš padengiant dažyvėmis, lakais bei dažais. Tinka labai sakingai, medienai (maumedis, ažuolas,…), termiškai apdirbtai medienai. Giliai prasiskverbia į medieną ir sudaro paviršių, tinkama visu rūšių vait-spirito bei vandens pagrindo dažų, lakų bei dažyvių padengimui.

Paskirtis : Naujiems ir iki grynos medienos nuvalytiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, durims, langams, grindims, tvoroms, nuosvyrų lentoms ir kt. Gruntas skirtas paviršiui gruntuoti prieš dažant ar apdorojant medienos apsaugos priemonėmis. Sudòtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių paviršių nuo pelijimo, pamėynavimo ir puvimo. Įsigeriant į paviršių skiedikliui, kartu su juo į gilesnius medienos sluoksnius patenka ir veikliosios medžiagos.
Paviršiai : Tinka ir pjautinei, ir obliuotai medienai gruntuoti. Netinka grybinių ydų ir kenkėjų pažeistai medienai.
Dengimas : Prieš dengiant apdailos sluoksnį reikia palaukti, kol gruntinis sluoksnis bus pakankamai išdÏiūvęs. Padenkite paviršių 1–2 tinkamos “Pinotex“ medienos apsaugos priemonės sluoksniais arba 1-2 kartus nudažykite.
Dengiamumas: (1 sluoksnis) – pjautinė mediena 4-8 m2/l, obliuota mediena 6-10 m2/l

PINOTEX BASE medienos gruntas

Papildoma informacija

Talpa

1 l, 2.5 l, 5 l

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas”