REMMERS RUNDSCHNUR polietileno putų juosta

0.450.70

Polietileno putų juosta

Sudaryta iš uždarų porų polietileno putų, naudojamas ant PE-Latex. Virvė turi vienodus matmenis, nepūna, sudėtyje neturi ozoną ardančių medžiagų. Atsparus daugumai tirpiklių. Skirta gylių plyšių ir sujungiamųjų siūlių užtaisymui.

  • 10mm
  • 15mm
  • 6mm
Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

REMMERS RUNDSCHNUR polietileno putų juosta sudaryta iš uždarų porų polietileno putų, naudojamas ant PE-Latex. Virvė turi vienodus matmenis, nepūna, sudėtyje neturi ozoną ardančių medžiagų. Atsparus daugumai tirpiklių.

Naudojimas:  polietileno putų juosta įspaudžiama į siūlę tik su bukais įrankiais – nenaudoti atsuktuvo, kirstuko arba panašių priemonių. Kad virvės skersmuo atitiktų siūlę, siūlės gylis turi būti + 5 mm. Dėl tamprumo užtikrinamas tvirtumas, neprikausomai nuo siūlės gylio.
REMMERS RUNDSCHNUR polietileno putų juosta tinka naudoti su bet kokia sandarinimo medžiaga ir PUR putomis.

 

Mūsų svetainėje rasite daugelį žinomiausių gamintojų: Remmers, Asepas, Altaxin ir kt. medienos atnaujinimo ir priežiūros medžiagų: antiseptikai lauko ir vidaus darbams, pamėlynijusios ir patamsėjusios medienos balintojai sandarinimo priemonės, hermetikai, apsaugos priemonės nuo kinivarpų, medinių paviršių ir terasinių lentų, lauko baldų valikliai. Daugiau.

Papildoma informacija

Skersmuo

10mm, 15mm, 20mm, 6mm

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “REMMERS RUNDSCHNUR polietileno putų juosta”