Pinotex Solar Terrace Oil

32.00107.00

Terasų, baldų ir fasadų alyva – Labai atspari atmosferos poveikiui – Su UV filtru – Gerai įsigeria ir mažina medienos skilinėjimą – Saugo paviršių nuo pelėsių – Labai silpno kvapo

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorija:

Savybės: Labai atspari atmosferos poveikiui apsauginė vandeninė medienos alyva. Alyva giliai įsigeria į medieną ir saugo, kad į ją nesiskverbtų drėgmė, todėl mediena neskilinėja. Dėl alyvoje esančio vaško alyvuotas paviršius dar geriau atstumia vandenį ir nešvarumus. Alyvoje yra nuo pelėsių saugančių veikliųjų medžiagų ir UV spindulių poveikį mažinančių filtrų, tad paviršių alyvuoti reikia rečiau.

Paskirtis: Naujai ir anksčiau apsauginiu gruntu arba apsaugine alyva padengtai spygliuočių medienai (pušies, eglės, kedro, maumedžio), giliai įmirkytai medienai ir kietesnių rūšių medienai – terasoms, laiptams, sodo baldams, pertvaroms, fasadams (taip pat rąstiniams) ir kitiems lauke esantiems paviršiams alyvuoti.

Gruntavimas:  Naują neįmirkytą medinį paviršių prieš alyvuojant reikia būtinai nugruntuoti! Prieš gruntuojant mediena turi būti sausa. Norint kuo geriau apsaugoti naują arba anksčiau dažytą paviršių (prieš tai nuo jo turi būti nuvalyti seni dažai), pirmiausia reikia jį 1–2 sluoksniais nugruntuoti bespalviu biocidiniu apsauginiu medienos gruntu „Pinotex Base“. Apdailos sluoksniu paviršių denkite praėjus ne mažiau kaip 24 valandoms po gruntavimo. Dengiant horizontalius paviršius arba storesniu grunto sluoksniu, kol paviršius visiškai išdžius, gali praeiti daugiau nei 24 valandos.  Ypač kruopščiai apdorokite medienos skersinio pjūvio vietas – įmirkykite jas iki įsotinimo. Paviršių gruntuoti pradėkite kuo anksčiau. Jei paviršių alyvuoti delsiama ir medieną ilgai veikia nepalankios oro sąlygos, alyva į pagrindą įsigers prasčiau.

Spalva: Bespalvė, tonuojama daugeliu atspalvių

Sąnaudos: 8-10m2/l obliuotai medienai

Džiūvimas: po 12 val. galima tepti antrą sluoksnį

Papildoma informacija

Talpa

10 l, 2.5 l

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pinotex Solar Terrace Oil”